Zadzwoń do nas

Pon.-Pt. 10:00 - 18:00

+48 882 595 469

 

Kurs Rozgadani

Poziom kursu: różne poziomy zaawansowania

Intensywność: 2 x 50 min. tygodniowo

Ilość zajęć: 65 zajęć w roku szkolnym

Grupy: do 6 osób

Cena: 35 zł za 50 min.

Dodatkowe informacje: „Welcome Pack” dla każdego

Materiały: podręcznik w cenie kursu

Kurs ROZGADANI to nasz flagowy kurs, skupiający się przełamaniu bariery językowej.

Nie ma znaczenia czy dopiero rozpoczynasz przygodę z angielskim, czy robisz kolejne podejście, czy jesteś uczniem podstawówki, czy już dawno zapomniałeś jak to jest chodzić do szkoły!

To zajęcia dla każdego! Tych co rozumieją ale boją się mówić, tych co się wstydzą, tych co na co dzień nie mają kontaktu z angielskim i tych co chcieliby się po prostu dogadać.

Kurs prowadzony jest metodą bezpośrednią – English Designed with Direct Method (więcej tutaj http://www.dllab.eu/pl/dla-nauczyciela – opis metody), oparty na podręcznikach wydawnictwa Direct Language Lab oraz dopasowany do umiejętności oraz wieku uczestników. Poniżej 3 kategorie ROZGADANYCH w naszej szkole.

ROZGADANI

Kurs Rozgadani GE dedykowany jest dorosłym i nastawiony jest na przełamywanie bariery językowej, ponieważ na zajęciach nie skupiasz się na pisaniu/czytaniu tylko na słuchaniu i mówieniu! Rozmawiasz z nami już na pierwszych zajęciach, nawet jeżeli rozpoczynasz kurs od zera. Stopniowo wyrabiasz w sobie mechanizmy odpowiedzi i zaczynasz robić to automatycznie! Tworzenie zdań staje się łatwiejsze co w rezultacie prowadzi do coraz swobodniejszej wypowiedzi. I w końcu na pewnych zajęciach opowiadasz jak Ci minął weekend i mówisz i mówisz i mówisz i nie zastanawiasz się nad gramatyką czy doborem słów. Pyk! Nasza paskudna bariera w końcu pękła! Gratulacje!

Oczywiście nie jest też tak, że zaniedbujemy pisanie, czytanie i gramatykę. Na wczesnych etapach nauki, część zajęć przeznaczona jest na praktykę czytania, tak aby oswoić Cię z angielską pisownią. Jeżeli chodzi o gramatykę to poznajesz najważniejsze konstrukcje niezbędne w porządnej „królewskiej” komunikacji. Bo jak mówić to po królewsku!

Kurs obejmuje materiał na poziomach CEFR od A1 do B2 i składa się z 6 podręczników.

Tryb zajęć 2×50 minut tygodniowo.

Łączy zalety metody bezpośredniej i komunikacyjnej. Metoda bezpośrednia pomaga młodemu słuchaczowi opanować szybko i w przyjemnej atmosferze najważniejsze umiejętności językowe – mówienie i rozumienie ze słuchu. Metoda komunikacyjna pomaga utrwalić gramatykę oraz słownictwo w naturalnych kontekstach życia codziennego.

Rozgadani Teens obejmuje materiał na poziomach CEFR od A1 do B1 i składa się z 4 podręczników.

Tryb nauki: 2×50 minut tygodniowo.

Kurs Rozgadani KIDS dla uczniów klas 4-6, nastawiony jest na praktyczną naukę języka, która przebiega w sposób naturalny, dostosowany do możliwości poznawczych dziecka. Poprzez szereg prostych pytań i odpowiedzi dzieci uczą się całościowego używania struktur językowych, a duża dynamika zajęć sprawia, że uczniowie szybko nabywają umiejętności rozumienia z kontekstu. Usystematyzowane powtórki i pomoce wizualne ułatwiają utrwalenie zdobytej wiedzy. A wszystko to przeplatane jest grami, które zapobiegają znużeniu oraz wspomagają zapamiętywanie nowych partii materiału oraz solidną porcją gramatyki.

ROZGADANI KIDS obejmuje materiał na poziomach CEFR od A1 do B1 i składa się z 6 podręczników.

Tryb nauki: 2 x 50 minut tygodniowo.