Zadzwoń do nas

Pon.-Pt. 10:00 - 18:00

+48 882 595 469

 

Kurs Holidays

Poziom kursu: Różne poziomy zaawansowania

Intensywność: 2 x 50 min. tygodniowo

Ilość godzin: około 65 zajęć w roku szkolnym

Grupy: do 6 osób

Cena: 35 zł za 50 min.

Dodatkowe informacje: „Welcome Pack” dla każdego

Materiały: podręcznik w cenie kursu

Wakacje to dla jednych złote piaski, błękitna woda i hotele all inclusive. Dla drugich, wyprawy w odległe i dzikie zakątki świata. Bez różnicy, który zagraniczny kierunek wybierzesz, to z pewnością przyda Ci się nasz kurs HOLIDAYS.

Zdobędziesz solidne podstawy angielskiego, wzbogacone o słownictwo niezbędne na lotnisku, w hotelu i restauracji tak abyś na kolejnych wakacjach czuł się mega komfortowo!

Pohandlowanie się o lepszą cenę, wynajęcie samochodu, zgłoszenie usterki w pokoju hotelowym lub prośba o czysty zestaw ręczników nie będą stanowiły dla Ciebie problemu. Będziesz miał świadomość co jesz i pijesz, ponieważ swobodnie dasz radę dogadać się z kelnerem. Do tego brak stresu związanego z lotniskiem i odprawą.

Daj sobie rok! Nawet jeżeli zaczynasz całkiem od zera to rok Twojej ciężkiej pracy da Ci efekt w postaci ponad 1000 słów i kilkudziesięciu konstrukcji językowych. Bez zbędnej gramatyki, zbędnych słówek i oczywiście z użyciem metody bezpośredniej! Czyli komunikacja przed wszystkim.

Rok nauki czyli około 65 godzin. To wcale nie tak dużo, nawet w Twoim zabieganym życiu, dasz radę to gdzieś wcisnąć. Zrób to dla swojego komfortu i bądź królem na wakacjach!